Otevřená pracovní pozice ve společnosti CDC Data

Konzultant modulu finance

Adresa
Poděbradova 2014, 544 01 Dvůr Králové nad Labem

Baví vás oblast účetnictví a financí? Rádi pracujete s moderními programy a technologiemi a zároveň s lidmi? Pokud ano, jste pro nás právě vy ten správný kandidát pro nabízenou pozici.

Co potřebujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe ekonomického směru
  • praxe min. 2 roky v oblasti podnikového účetnictví nebo zavádění ekonomických informačních systémů
  • praktická znalost účetnictví a procesů v ekonomickém úseku, ideálně ve výrobní firmě
  • znalost práce se sw aplikacemi pro zpracování účetní a finanční agendy a evidence majetku
  • zkušenosti v oblasti controllingu výhodou
  • praxe v používání běžného kancelářského softwaru (MS Office apod.), internetu, podnikového IS atd.
  • zájem o využívání moderních technologií a pracovních metod
  • schopnost tvorby metodických pokynů a příruček
  • dobré komunikační schopnosti, vstřícnost vůči kolegům a klientům
  • aktivní/pasivní znalost angličtiny
  • řidičský průkaz skup. B (pracovník na této pozici vyjíždí na pracovní cesty ke klientům, využívá přitom referentské firemní vozidlo)

Co vás čeká:

  • práce v týmu zkušených konzultantů a programátorů na projektech implementace podnikových informačních systémů
  • vytváření konkrétních řešení dle požadavků uživatelů
  • práce s jedním z technologicky nejvyspělejších ERP systémů (IFS Applications), vyvíjeným v nadnárodní společnosti IFS AB (Industrial & Financial Systems)
  • sledování legislativních změn a jejich aplikace do IS
  • spolupráce a komunikace s kolegy konzultanty v ČR a rovněž v zahraničních pobočkách IFS
  • spolupráce a komunikace s uživateli
  • příprava a vedení prezentací, školení, workshopů apod
  • průběžná školení a odborný růst
  • dobrá parta lidí/kolegů, tvořících úspěšnou IT společnost

          Jaroslav Vlášek

          Vedoucí střediska informačních systémů

          Jitka Marelová

          HR manažerka a fakturantka

Benefity:

  • možnost občas využívat home-office
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravné
  • služební notebook a telefon
  • finanční příspěvek na soukromé pojištění
  • firemní kurz angličtiny
  • káva, čaj a denně čerstvé ovoce na pracovišti

Nevyrostli jsme na jedné konkrétní události nebo jednom zákazníkovi. Nic zásadního se nestane bez toho, abyste celou dobu poctivě pracovali.

Luboš Strapina, Majitel společnosti, člen představenstva