Otevřená pracovní pozice ve společnosti INVENTI

Hledá se 🔎 EXECUTIVE ASSISTANT

Adresa
INVENTI Development, Táborská 940/31, 140 00 Praha 4

Připoj se k nám jako hvězda zákulisí - obsazujeme roli Executive Assistant AKA pravá ruka našeho Co-foundera Marka.

Náplň práce:

  • Zajištění hladkého průběhu jeho každodenního programu, organizace schůzek a cest, příprava materiálů pro jednání a komunikace s klíčovými stakeholdery.

  • Občasné pracovní cesty.

Požadavky:

  • Vysoká míra proaktivity a flexibility.

  • ČJ podmínkou, AJ alespoň B1.

  • Výhodou jsou zkušenosti s prací v G-suit prostředí (Gmail, Google Doc…).

  • Aktivní řidič (nezalekneš se jízdy po Praze:)).

  • Schopnost samostatně řešit problémy a rychle se přizpůsobit změnám.

  • Vynikající organizační a komunikační schopnosti.

  • Všeobecný přehled, zodpovědnost, pečlivost a absolutní diskrétnost.

Důležité zmínit:

  • Práce bude mít také přesah do osobní asistence a s tím spojené nejrůznější adhoc úkoly (zajištění obědu, parkování, správa vozidla….).

  • Jedná se o velmi prestižní pozici, pro kterou je zásadní naprostá diskrétnost.

Co nabízíme?

  • Invenťáci - prostředí, kde Tě každý rád pozná, pomůže a vyslechne - jsme opravdu otevření a víc než odsezených hodin si vážíme kvalitně odvedené práce.
  • Důvěra a flexibilita - pokud se Ti pracuje dobře z domova nebo z kavárny, stačí, když se na tom v týmu domluvíš a necháme Ti volnost i v tom, kdy dorazíš do kanclu, protože flexibilita u nás není jen buzz word. Máme pohyblivý začátek i konec pracovního dne.
  • Vzdělávání - je pro nás důležitější než např. stravenky, proto máme pestrý výběr hard i soft-skills školení, jazykové kurzy a roční budget na hlavu.
  • Dog/cat friendly office - chápeme i lásku ke čtyřnohým kamarádům
  • Naše akce - kromě technických meet-upů si rádi zasportujeme - hrajeme florbal, jezdíme na hory, letní tábor nebo pořádáme turnaje v ping-pongu a badmintonu.
  • Dotovaná Multisport/Activepass karta, firemní tarif, aj.

Rádi se s Tebou potkáme a vymyslíme společnou cestu. V INVENTI věříme, že práce nás může živit a bavit zároveň. Vem si svůj prostor a rozvíjej se ve vedení lidí, zkoušej nové technologie, přednášej nebo cokoliv dalšího Tě napadne. :-)