Otevřená pracovní pozice ve společnosti Rockaway Capital

Junior PR & Marketing Executive

Adresa
Generála Píky 26, Praha 6

Rockaway je dynamická a inovativní investiční skupina. Naše společnost vytváří příležitosti pro talentované jednotlivce, kteří chtějí být součástí vzrušujícího prostředí a přinášet hodnotu našim projektům. V současnosti rozšiřujeme náš tým a hledáme nového kolegu na pozici Junior PR & Marketing Executive. Náš PR tým se skládá ze dvou zkušených profesionálů, kteří se věnují komunikaci a propagaci celé investiční skupiny. Hledají k sobě nadšeného nováčka, který se k nim připojí a poskytne jim podporu při realizaci PR strategií a kampaní. Pokud máte vášeň pro marketing a PR a chcete se realizovat ve světě investiční skupiny je tahle příležitost pro vás ta pravá.

Pracovní náplň:

Podpora PR týmu při plánování a realizaci kampaní a dalších PR aktivit

Příprava a editace tiskových zpráv, článků, textů na web a podobně

Marketingová a PR podpora jednotlivých divizí Rockaway Capital včetně Rockaway Ventures, RockawayQ a RockawayX

Správa a aktualizace obsahu na našich webových stránkách a sociálních sítích

Event marketing

Analyzování a vyhodnocování účinnosti marketingových a PR aktivit

Podpora organizace a koordinace akcí a prezentací

Správa interních systémů

Požadavky:

Vysokoškolské vzdělání

Zkušenosti v oblasti PR & Marketingu

Výborné komunikační a organizační schopnosti

Kreativní myšlení a proaktivní přístup

Znalost českého i anglického jazyka na komunikativní úrovni

Co nabízíme:

Příležitost rozvíjet své PR a komunikační schopnosti a porozumět byznysovému světu

Přátelský a veselý kolektiv

Pohodlné, moderně zařízené kanceláře v budově Telehouse

Plně hrazenou kartu Multisport a další benefity v rámci našeho portfolia

Zajímavé firemní akce