Otevřená pracovní pozice ve společnosti Forbes

Hledáme nového programátora/programátorku!

Typ úvazku
Full-time
Adresa
Meteor Office Park, budova B, Sokolovská 100/94, 186 00 Praha 8-Karlín

Chcete být součástí vytváření netradičních projektů ve Forbes? Zajímá vás co se děje ve světě technologií a médií? Máme u nás spoustu zajímavé práce - přidejte se do našeho týmu!

Co budete dělat?

  • Vytvářet zajímavé a netradiční webové projekty na Forbes.cz
  • Kódovat a programovat frontend webů Forbesu a zároveň mít základní porozumění fungování backendu
  • Pomáhat rozvíjet stávající digitální projekty Forbesu
  • Formulovat zadání práce pro externí kolegy
  • Participovat na produktové mapě roku 2024

Co vám nabízíme?

  • Práci v nejlepším magazínu v Česku
  • Svobodu, samostatnost a spoustu zajímavé práce
  • Výsledky vaši práce okamžitě uvidí stovky tisíc čtenářů
  • Možnost práce z domu

Co musíte umět?

  • HTML + CSS + JavaScript

  • Framework Nette
  • Základy fungování šablon ve WordPressu
  • Mít zkušenosti s redakčným systémem
  • Google Analytics
  • Porozumění Gitu
  • Mít dobré vyjadřovací schopnosti
  • Mít přehled o frontendových technologiích
  • Mít přehled o tom, co se děje ve světě technologií
  • Mít přehled v grafice

Forbes
Forbes

FacebookLinkedInE-mail