Otevřená pracovní pozice ve společnosti Opero

Front office assistant

Typ úvazku
Part-time
Adresa
Salvátorská 931/8, Praha 1

Neboli Opero multi-recepční :) Hledáme do týmu člověka, který si přeje být součástí dynamického, rozvíjejícího se prostředí plných příležitostí a pozitivně naladěných profesionálů. Ideální pro studenty.

Opero
Opero

Jaký skill set  bys měl/a splňovat?

  • samostatnost, organizovanost a schopnost prioritizovat
  • komunikativnost a proklientský přístup
  • angličtina je must - na komunikativní úrovni (min. B1)
  • odolnost vůči stresu - klidnou hlavu budeš v hektických dnech potřebovat
  • schopnost vidět "big picture" a nejen jednotlivé procesy samostatně
  • být týmový - bez toho to u nás nejde :)

Jaká bude Tvá náplň práce?

  • komunikace s klienty (osobně, mailem, telefonicky)
  • správa obchodní korespondence
  • vyřizování poptávek zasedacích místností, správa rezervací a zajištění hladkého průběhu v době jednání klientů
  • komunikace s interní kavárnou a zajištění objednávek klientů
  • výpomoc při společenských akcích Opera
  • komunikace napříč komunitou (jak uvnitř našeho týmu tak se členy Opera a klienty)
  • ad-hoc úkoly týkající se administrativy, produkce k eventům, social media a spousta dalšího
  • požadujeme ideálně 3 směny týdně (3x půlden, ranní - odpolední i večerní hodiny dle otevirací doby Opera)

Co nabízíme?

  • práci v mladém a přátelském kolektivu (na tom si zakládáme! :)) v centru Prahy
  • Part time na DPP s pružnou pracovní dobou
  • dlouhodobou spolupráci a možnost růstu (pokud budeš chtít ;))
  • zajímají-li Tě eventy a všechno okolo nich, můžeš stát i jejich součástí
  • využívání prostor Opera zdarma pro vlastní projekty, studium atd.
  • volný přístup na nejrůznější akce, které se konají (nejen) v Operu
Opero
Opero

Zaujalo Tě to a láká Tě Opero?

Pošli nám své CV, pár slov o sobě a těšíme se na setkání!