Otevřená pracovní pozice ve společnosti Gymnázium Fostra

ASISTENT PEDAGOGA

Adresa
Roháčova 1148/63, 130 00 Praha 3 - Žižkov

Přidejte se k naší inovativní síti gymnázií jako Asistent pedagoga a staňte se klíčovým členem týmu, který klade důraz na individuální péči a podporu jak pro studenty, tak pro učitele.

Co od vás očekáváme?

  • Schopnost empatie a porozumění potřebám studentů, zejména konkrétní studentky, které se budete primárně věnovat.

  • Organizační schopnosti a schopnost efektivně plánovat a řídit svůj čas
  • Silné komunikační dovednosti a schopnost navazovat a udržovat pozitivní vztahy s studenty, rodiči a kolegy
  • Zájem o inovace a přispívání k novým iniciativám v rámci školní sítě gymnázií

Pracovní náplň:

  • Poskytování osobní podpory a péče konkrétní studentce s důrazem na její individuální potřeby a rozvoj

  • Pracovní spolupráce s třídním učitelem a speciálními pedagogy na vytváření individuálního vzdělávacího plánu pro studentku
  • Monitorování jejího akademického pokroku a sociálního rozvoje, včetně zajištění podpory při potřebných úpravách výuky
  • Komunikace s rodiči a zákonnými zástupci studentky a informování o jejím pokroku a potřebách
  • Aktivní účast na týmových poradách a spolupráce na celkovém pedagogickém rozvoji a inovacích ve školní síti

Co vám nabízíme?

  • Možnost být součástí nového a dynamického prostředí gymnázia, které klade důraz na péči o studenty a učitele.

  • Inspirativní pracovní atmosféru, kde je prostor pro vaši kreativitu a iniciativu
  • Příležitost podílet se na formování nové školní sítě a přinášet inovace do vzdělávání

Připojte se k nám a buďte srdcařem, který se podílí na vytváření pozitivního a podporujícího prostředí pro naše studenty a učitele!

Pokud máte zájem o tuto pozici, zašlete svůj životopis a motivační dopis. Těšíme se na vás!